“Rikkaks saamise teaduse meistriklass” järelvaatamine

Tahad suurendada oma sissetulekuid ja ellu viia oma unistused?
See meistriklass on Sulle kui tahad ära õppida rikastumise teaduse ja neid teadmisi ka RAKENDAMA õppida.

Kõik saab alguse Sinust!

Vebinaride sari on lõppenud, aga
saad neid 14 päeva järelvaadata

Oled Sa valmis?

Muuda oma elu jäädavalt!
Oled valmis suurendama oma sissetulekuid, et saaksid elada külluslikku elu: reisida, osta omale unistuste kodu või auto, aidata oma vanemaid vms.?

Kui jah, siis tere tulemast koolitusele.
Sissetulekute kasvu ei saa jätta juhuse hooleks, see on teadus! Täpselt samasugune teadus nagu on matemaatika või keemia. Iga inimene on võimeline selle ära õppima kui tahe on piisavalt suur.

Kas Sinu tahe on piisavalt suur, et oleksid valmis endasse investeerima raha ja aega, et selgeks saada rikastumise teadus?

Sa ei saa rikkaks tehes teatud tegevusi, Sa saad rikkaks tehes tegevusi teatud kujul! Kui hakkad aru saama selle lause sügavusest ning õpid selgeks baasteadmised universumi seadustest, siis Sinu tulemused paranevad … automaatselt ja elu muutub toredaks mänguks.

Oled Sa märganud, et …

  • rikkaks saamine ei sõltu asukohast
  • rikkaks saamine ei sõltu ametist
  • rikkaks saamine ei sõltu andekusest
  • rikkaks saamine ei sõltu kokkuhoiust
  • rikkaks saamine ei sõltu kapitalist

Sissetulekute suurendamine sõltub teatud kindlate põhimõtete  ja universaalsete seaduste järgimises.

Sa võid hetkel olla kaelani võlgades, Sul ei pruugi olla sõpru, mõjuvõimu ega vahendeid, aga kui hakkad tegema asju teatud viisil, saad paratamatult rikkaks. Pead hakkama elama kooskõlas universumit juhtivate seadustega. On aeg neid seadusi tundma õppida!

Esimese päeva teema UNIVERSUMI SEADUSED:
mis on peamine seadus ja selle 7 alamseadust, mida peaksime iga päev TEADLIKULT järgima, et rikkaks saada?

Kõik inimesed usuvad, et on olemas gravitatsiooni seadus. Nad ei lähe teadlikult pilvelõhkuja katusele ega hüppa sealt alla, lootuses lennata. Miks nad ei tee seda? Sest nad teavad, et saavad surma! Täpselt samasugused loodusseadused katavad Sinu rikkaks saamist, aga paraku ei ole enamus inimesi neist teadlikud ja seetõttu kogevad nad pidevat puudust, viletsust ning kannatusi.

Enamus inimesi lasevad rahal otsustada, mida nad teevad ja kuidas elavad. Nad vaatavad oma sissetulekuid, pangakontot ja ütlevad, see ei ole võimalik, ma ei saa seda endale lubada jne. See on VALE vaatenurk.

Sa ei ole sündinud siia ilma, et ära elada ja ots-otsaga kokku tulla. Sa oled sündinud, et areneda ja kasvada inimesena. Kasvusoov, parema elu soov, on olemas igas inimeses. Kui õpid tundma universumi seadusi mis tagavad edu, siis neid rakendades on edu garanteeritud.

Teise päeva teemaks oli MÕTLEMINE:
kuidas tulutoovalt mõelda?

On aeg omaks võtta ja aru saada, et kõik saab alguse mõtlemisest.

Sinu käesoleva hetke elu on täpselt selline nagu olid Sinu mineviku mõtted. Kui tahad luua paremat tulevikku, siis on aeg hakata MÕTLEMA teistmoodi – tulutoovalt, et saaksid oma unistused realiseerida. Mida tähendab teistmoodi mõtlema ja mida tähendab, kuidas tulutoovalt mõelda?

Sa saad enda käsutusse teadmised, mis aitavad fookuse muuta küllusele ja seda suht lihtsate harjutustega.

Edu on 95% mindset ehk mõistuse seadistus ja 5% skillset ehk oskused.

Kolmanda teemaks oli TEGUTSEMINE TEATUD KUJUL:
kuidas luua elu omadel tingimustel?

Selleks, et jõuda soovitud tulemusteni on vaja tegutseda ja tegutseda teatud kujul. Mõte on see vägi, mis loovad jõud sinu jaoks tööle paneb, aga me ei tohi lootma jääda ükses mõtetele ja sealjuures tegusid eirata. See on jäämägi, mille otsa sõidavad paljud mõtlejad, kes muidu on väga teadlikud asjadest, kui ometi ei suuda nad seostada mõtteid tegudega.  Mõttejõu abil tuuakse teieni kõik see, millele keskendute. Tegutsemise abil saate aga soovitu ka vastu võtta.

On aeg hakata teatud kujul TEGUTSEMA.

Kellele see vebinaride sari on?

  • inimesele kes tahab oma sissetulekuid suurendada

  • inimesele kes tunneb, et vaatamata oma teadmistele tema sissetulekud ei ole need mida ta tahaks

  • inimesele kes ei lepi keskpärasusega ja tahab korda saata midagi erilist

  • inimesele, kes tahab aru saada kuidas tulemused tegelikult tekivad

  • inimesele, kes tahab olla eeskujuks oma lastele ja pakkuda neile paremat elu

Koolituse raames saad arusaamise kuidas raamat “Rikkaks saamise teadus” oma kasuks tööle panna. Paljud on seda raamatut lugenud kuid vähesed on osanud selle teadmisi rakendada. Kuidas muidu seletada seda, et raamat nägi ilmavalgust juba aastal 1903 ja vaatama sellele on maailmas nii palju õnnetuid, rahatuid inimesi.

Minu esimene kokkupuude rikkaks saamise teadusega oli aastal 2016 ja sellest alates olen neid teadmisi teadlikult rakendanud. See on aidanud meil üles ehitada erinevaid ettevõtteid ning luua endale külluslik elu. See on töötanud nii minu pere kui ka minu poolt juhendatavate inimeste peal.

Siinsed teadmised aitavad ka Sinul oma elu parandada, garanteeritud.

Koolitus on 14 päeva järelvaadatav.

Vaata see kursus ära, sest on õige aeg!

Osalupanus veebiseminaride sarja järelvaatamisele on 47€.
Kõik vebinarid on järele vaadatavad 14 päeva, et jõuaksid neid ka soovi korral uuesti vaadata.

Osalupanus

47,00 

Sarnased koolitused