Vabandused või tegevused

Kas oled tähele pannud, et inimesed kipuvad ütlema “Mul pole aega” liiga tihti ja lihtsalt? Ma arvan, et see on inimeste üks lemmikväljendeid, mis lipsab huultelt automaatselt, kui pole soovi kusagile minna või midagi teha. Kui teema või tegevus oleksid olulised, leiavad inimesed selle jaoks ka ALATI aega. Me planeerime tegevusi, mis on meie jaoks tähtsad, mitte aega! Kas pole nii?

Kas paremad tulemused (suuremad sissetulekud, parem kehakaal, soojemad suhted) võiks olla iga inimese jaoks oluline prioriteet? Tundub justkui loogiline. Vaata aga enda ümber ringi: kui palju inimesi selle nimel tegelikult sihipäraselt tegutseb? Unistatakse, et küll oleks tore kehakaalu langetada (küllap ma mingi hetk võtan end käsile), tahaks, et sissetulekud kasvaksid (mida ma tegelikult soovin ja kas olemasolev töökoht mulle seda võimaldabmõtlen sellele nädalavahetusel…)… Ja nii lähevad päevad, nädalad, aastad……. Vana-aasta lõpus tehakse kokkuvõtteid ja nenditakse – oli üsna OK aasta… Kas Sinu sissetulekud kasvasid vähemalt kolmandiku võrra, et hinnaralliga sammu jaksaksid pidada?

Ihkad suuremat sissetulekut, paremat kehakaalu jne, siis on vaja TEGUTSEDA. KOHE! Pole vaja otsida põhjusi, miks seda edasi lükata. Pole aega, ei ole hea vabandus. Sul on aega! Aastas on 8760 tundi. Keskmiselt magab inimene 8 tundi päevas ehk aastas 2920 tundi, käib tööl u 2000 tundi, seega – umbes 3840 tunni aja üle otsustab ta ise, mida ta teeb! Isegi kui siit lahutada perega ühistegevustele kuluv aeg, on Sul aega. Raputa end ärkvele ja hakka tegutsema! Kui füüsilist musklit treenid, võta aega ka vaimse muskli treenimiseks! Täpselt sama palju aega, kui kulutad spordile, võta aega, et õppida õigesti mõtlema, et leida loovaid viise paremate tulemuste saamiseks. Mis on see, mis on SINU JAOKS oluline? Vabandused või tegevused, mis viivad soovitud saavutusteni?

KÕIK MUUTUSED SINU JAOKS SAAVAD ALGUSE SINUST ENDAST. Rahuolematus tuleneb ei millestki muust, et Sa teed valesid asju, tegevusi ja mõtled kasutuid, end piiravaid ja mahategevaid mõtteid. Mõttetuid mõtteid, mis ei aita kuidagi Su arengule ja kasvule kaasa. Ekspertide hinnangul kasutavad inimesed oma potentsiaalist vaid kuni 10%! Ehk siis mõtle – kõik see, mida praegu omad, oled Sa loonud vaid väga väikest osa oma mõistuse potentsiaalist kasutades. Mida tooks endaga kaasa see, kui teeksid ENESARENGUST prioriteedi ja võtaksid AEGA, et ÕIGE MÕTLEMISE PÕHITÕED OMANDADA JA NEID TEADLIKULT RAKENDADA? ….


Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.