Sa näed maailma läbi oma paradigma

SA EI NÄE MAAILMA NII NAGU SEE ON, VAID NII, NAGU SIND ON SEADISTATUD NÄGEMA ehk LÄBI OMA PARADIGMA!

Enamus inimesi arvavad, et tulemusi loovad tegevused, aga see ei ole päris nii. Selline lähenemine tuleneb teadmatusest ja peale sunnitud mõttemustritest.

Meie vaatenurk asjadele on väga suures mahus kontrollitud paradigma poolt. Kui inimene tahab muuta oma tulemusi,
siis nad tavaliselt proovivad muuta seda, mida nad teevad. See võib aga kaasa tuua vaid ajutised muutused. Selleks, et muutused oleks jäävad, tuleb minna sügavamale. Sa pead minema oma mõtlemise ja paradigma juurde. Tegevused on vaid väljendus sellele, mis leiab aset sinu SEES.

Üldlevinud on arusaam, et kui me teame rohkem (rohkem haridust, koolitused, kursused, raamatud), siis me peaksime olema suutelised paremini tegutsema. Kuid see ei ole tõsi! Paradigma ei lase sellel juhtuda. Teadmised ei määra tulemusi! Kuidas muidu saaks meil olla nii palju kõrgharidsuega inimesi, kes ei jõua elus kusagile.

Inimese teadvus kogub informatsiooni (teadev osa) ja alateadvus paneb inimese tegutsema (tegutsev osa). Paradigma (alateadvusesse läbi pideva kordamise kinnistatud programm) on see, mis kontrollib sinu harjumuslikku käitumist.

Me teame, mida peaksime tegema, aga tegevused mida teeme, ei ole sellega alati kooskõlas. Selleks, et parandada oma elujärge ja tulemusi, vajad sa paradigma nihet.

Kui me tahame luua parema elu, siis meil tuleb see ISE LUUA. See tähendab aga ainult üht: meil on vaja muuta oma paradigmat. Kui sa ei tea, mis on paradigma ja kuidas seda muuta, siis sa sead ohtu oma tuleviku.

Suurim KURITEGU ENESE VASTU on anda endale HINNANG hetketulemuste järgi. Praegused tulemused on kooskõlas sinu PRAEGUSE paradigmaga. Loe, mis on paradigma olemus siit.

Korrigeerides oma mõtlemist/mõtteid, lood endale PAREMAID tulemusi.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.