Usk ja avatud meel tagavad tulemused
Iga saavutus saab alguse ühest sammust. Kuidas selle sammuni jõuda?
See it. Believe it, Achieve it. Sa pead nägema, visualiseerima oma lõppeesmärki ja hakkama selle suunas liikuma. Avatud meeltega. Iga Sinu samm ja tegevus sel teel on kasutu, kui sellest puudub USK, et saavutad SOOVITUD EESMÄRGI! Lihtsalt liikumise pärast pole vaja rutiinselt asju teha nagu näiteks surfata end hingetuks sotsiaalmeedia avarustes, tormelda argipäevas nagu orav rattas või soovida olla naabrist või konkurendist parem. Sul peab olema oma EESMÄRK ja USK sellesse, et oled VÕIMELINE selle SAAVUTAMA.
Mis on USK? Usk on VAIMNE seisund, mille tekitad läbi uskumuste pideva edastamise alateadvusesse. See leiab aset autosugestsiooni teel. Pime usk ei ole midagi väärt. Ainult usk, mis tugineb TEADLIKKUSEL, tagab soovitud tulemused. Teadlikkusel sellest, kuidas universum töötab, kuidas töötab mõistus ja – mis see mõistus üldse on.
USK on vaimne seisund, mida saad arendada vastavalt oma tahtele ja soovile pärast seda, kui oled hakanud aru saama, kuidas Sinu mõistus töötab. Sa saavutad uskumuse seisundi harjutamise teel, nii nagu Sa õppisid sõitma rattaga või rääkima võõrkeelt. HARJUTAMINE on siin võtmeks.
Aformatsioonide pidev kordamine oma alateadvusele on AINUS teadaolev meetod USKUMUSE seisundi tekkeks: iga mõtteimpulss, mida Sa JÄRJEPIDEVALT edastad alateadvusele, võetakse alateadvuse poolt lõpuks omaks ning viiakse ellu. Tunne annab mõttele elujõu ja TEGUTSEMISTAHTE.
On suur erinevus SOOVIDA endale midagi ja OLLA VALMIS seda vastu võtma… Mitte keegi ei ole valmis oma soovi realiseerumist nö vastu võtma enne, kui ta USUB, on VEENDUNUD, et ta suudab seda saavutada… Mõtle hetk selle peale…. Veendumus aga eeldab AVATUD MEELT, mis omakorda eeldab enesekindlust. Suletud meelt ei loo usku, julgust ega veendumust. Eric Hoffer, Ameerika filosoof on tabavalt öelnud järgmist: “Enesekindlust on vaja parasjagu. Kui inimesel on seda liiga palju, siis ta arvab, et tal pole vaja õppida. Kui tal on liiga vähe enesekindlust, arvab ta, et ta pole võimeline õppima.”
Unistada suurelt ja tegutseda selle nimel nõuab samapalju pingutust kui muretseda end õnnetuks või rahalistesse raskustesse. Unistustel ja meie võimetel pole piire, kui me neid endale ise ei sea. Millest mõtled, unistd Sina? Kasuta oma aega targalt.