“Miljonäri mõtteviisi saladused”

17,90 

Kuidas on nii, et ühed inimesed saavutavad finantsilise külluse ning teised mitte? Sul võib olla kõrgharidus või suisa mitu ja ometigi ei ole rahalist küllust. Samal ajal on aga teine inimene, ilma sellise haridustasemeta,  kes saavutab finatsilise külluse? Miks see nii on ja mis veelgi olulisem, kuidas seda saavutada? Kuidas muuta oma suhet rahaga nii, et küllus jõuaks pärale?

Siinsest T.Harv Ekkeri raamatust saad vastused kõigile neile küsimustele ja leiad ka 17 praktlilist harjutust kuidas muuta oma suhet rahaga nii, et rikkus saaks Sinuni jõuda. Sa saad teada kuidas mõtlevad ja tegutsevad miljonärid ning mille poolest nad erinevad keskklassist. Sa saad enda käsutusse tegevused, mis viivad Sind samm-sammult jõukuse kasvuni.

35 kohta vaba

Sarnased tooted

 • 17,90 

  Raamatust leiad 13 edu põhimõtet mida iga inimene peaks järgima kui soovib oma ellu kannapööret. Need on põhimõtted, mida ei saa eirata kui Sa soovid omale erakordset elu. See on kohustuslik raamat kõigile kes soovivad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajavad uusi sihte ning teid oma unistuste elluviimiseks.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Müük on elu eedlus. Võimekus või võimetus müüa, veenda, läbi rääkida ja teisi endaga nõusse saada mõjutab Sinu elu iga aspekti ning määrab selle, kui hästi Sa elus hakkama saad.  Müümine ei ole töö või karjäär, müümine on igaühele hädavajalik ellujäämise ning heaolu saavutamise oskus.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamat annab Sulle praktilisi juhiseid ja nõuandeid kuidas mõelda, käituda ja tegutseda, et saavutada rikkus ning õnnelik ja harmooniline elu. See on õige raamat Sulle kui Sinu suurim soov on suurendada oma sissetulekuid ning jõukaks saada. See on õpik rahalise külluseni nagu on kukeaabits lugema õppimiseks.

  Lisan korvi

Title

Go to Top