“Mõtlemist muutes rikkaks” + rikastumise käsiraamat

17,90 

Raamat mille kokkupanemiseks kulus 25 aastat uuringuid ja mille käigus küsitleti rohkem kui 25 000 keskpärasuses elavat inimest ning 500 miljonäri. Nende uuringute tulemusel sündis eduka elu aabits. Raamatust leiad 13 edu põhimõtet mida iga inimene peaks järgima kui soovib oma ellu kannapööret. Need on põhimõtted, mida ei saa eirata kui Sa tahad omale erakordset elu.

See on kohustuslik raamat kõigile, kes soovivad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajavad uusi sihte ning teid oma unistuste elluviimiseks.

Sa oled vaid ühe sammu kaugusel oma unistuste elust- otsusta valida see raamat oma õpikuks eduka elu juurde ja vii oma unistused ellu. Raamat annab parimaid tulemusi kui teed kõik harjutused kaasa, mitte lihtsalt ei loe seda ühe korra läbi. Minu mentor Bob Proctor luges seda raamatut 62 aastat – ja iga päev! See andis talle erakordse arusaamise elust ja tänu tema õpetustele on muutused aset leidnud miljonite inimeste eludes. See raamat muudab ka Sinu elu kui hakkad neid põhimõtteid igapäevaselt rakendama.

26 kohta vaba

Sarnased tooted

 • 17,90 

  Müük on elu eedlus. Võimekus või võimetus müüa, veenda, läbi rääkida ja teisi endaga nõusse saada mõjutab Sinu elu iga aspekti ning määrab selle, kui hästi Sa elus hakkama saad.  Müümine ei ole töö või karjäär, müümine on igaühele hädavajalik ellujäämise ning heaolu saavutamise oskus.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamatust saad teada kuidas mõtlevad ja tegutsevad miljonärid ning mille poolest nad erinevad keskklassist ja vaestest. Sa saad enda käsutusse tegevused, mis viivad Sind samm-sammult jõukuse kasvuni. Neid harjutusi, mis aitavad Sul muuta oma mõttemaailma ja käitumismustreid, mida siin mainitud, on lausa 17.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamat annab Sulle praktilisi juhiseid ja nõuandeid kuidas mõelda, käituda ja tegutseda, et saavutada rikkus ning õnnelik ja harmooniline elu. See on õige raamat Sulle kui Sinu suurim soov on suurendada oma sissetulekuid ning jõukaks saada. See on õpik rahalise külluseni nagu on kukeaabits lugema õppimiseks.

  Lisan korvi

Title

Go to Top