“Müü ise või müüakse sulle”

17,90 

Kui õppida, siis parimatelt. Grant Cardone on müügiala elav legend ning Cardone University asutaja. Antud ülikoolis keskendutakse veenmise kunsti ja müügitehnikate õpetamisele. Oskus müüa on üks olulisemaid oskusi elus.

Me kõik müüme ühel või teisel moel: kas iseennast tööintervjuul, ideed sõbrale, oma töötulemusi ülemustele, tooteid ja teenuseid klientidele. Müük leiab aset ka siis kui laps soovib, et vanemad ostaksid talle mänguasja 🙂

Võimekus või võimetus müüa, veenda, läbi rääkida ja teisi endaga nõusse saada mõjutab Sinu elu igat aspekti ning määrab selle, kui hästi Sa elus hakkama saad.  Müümine ei ole töö või karjäär, müümine on igaühele hädavajalik ellujäämise ning heaolu saavutamise oskus.

See raamat on kõigile kes soovivad  elus kaugemale jõuda ning mõista, et kõik meie tulemused sõltuvad meie veenmis- ja müügioskustest. See ei ole mõeldud vaid müügiinimestele vaid ka neile, kes tahavad oma elu ise juhtida, mitte lasta seda teistel teha.

36 kohta vaba

Sarnased tooted

 • 17,90 

  Raamatust leiad 13 edu põhimõtet mida iga inimene peaks järgima kui soovib oma ellu kannapööret. Need on põhimõtted, mida ei saa eirata kui Sa soovid omale erakordset elu. See on kohustuslik raamat kõigile kes soovivad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajavad uusi sihte ning teid oma unistuste elluviimiseks.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamatust saad teada kuidas mõtlevad ja tegutsevad miljonärid ning mille poolest nad erinevad keskklassist ja vaestest. Sa saad enda käsutusse tegevused, mis viivad Sind samm-sammult jõukuse kasvuni. Neid harjutusi, mis aitavad Sul muuta oma mõttemaailma ja käitumismustreid, mida siin mainitud, on lausa 17.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamat annab Sulle praktilisi juhiseid ja nõuandeid kuidas mõelda, käituda ja tegutseda, et saavutada rikkus ning õnnelik ja harmooniline elu. See on õige raamat Sulle kui Sinu suurim soov on suurendada oma sissetulekuid ning jõukaks saada. See on õpik rahalise külluseni nagu on kukeaabits lugema õppimiseks.

  Lisan korvi

Title

Go to Top