“Rikkaks saamise teadus”

17,90 

Raamat annab Sulle praktilisi juhiseid ning nõuandeid kuidas mõelda, käituda ja tegutseda, et saavutada rikkus ning õnnelik ja harmooniline elu.

Rikastumine on samasugune täppisteadus nagu keemia või matemaatika ning igaüks on võimeline selle ära õppima. Me ei kahtle ju gravitatsiooni olemasolus? Me teame, et kui pilvelõhkuja katuselt alla hüppame (ilma langevarjuta), siis saame surma, seega me ei tee seda. Rikastumine tugineb samasugustele loodusseadustele nagu on gravitatsiooniseadus, aga paraku ei ole me neist teadlikud.

Siinne raamat aitab Sul mõista, millised on need loodusseadused ja põhimõtted, millele rikastumine tugineb. Need on seadused mida inimene ei saa muuta, seega on mõistlik need ära õppida ja oma elus RAKENDADA. Tahad suurendada oma sissetulekuid, siis see raamat on Sulle.

Sa ei saa rikkaks tehes teatud tegevusi, Sa saad rikkaks tehes tegevusi teatud kujul.

26 kohta vaba

Sarnased tooted

 • 17,90 

  Raamatust leiad 13 edu põhimõtet mida iga inimene peaks järgima kui soovib oma ellu kannapööret. Need on põhimõtted, mida ei saa eirata kui Sa soovid omale erakordset elu. See on kohustuslik raamat kõigile kes soovivad muutust oma perekondlikus elus, rahaasjades, karjääris või vajavad uusi sihte ning teid oma unistuste elluviimiseks.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Müük on elu eedlus. Võimekus või võimetus müüa, veenda, läbi rääkida ja teisi endaga nõusse saada mõjutab Sinu elu iga aspekti ning määrab selle, kui hästi Sa elus hakkama saad.  Müümine ei ole töö või karjäär, müümine on igaühele hädavajalik ellujäämise ning heaolu saavutamise oskus.

  Lisan korvi
 • 17,90 

  Raamatust saad teada kuidas mõtlevad ja tegutsevad miljonärid ning mille poolest nad erinevad keskklassist ja vaestest. Sa saad enda käsutusse tegevused, mis viivad Sind samm-sammult jõukuse kasvuni. Neid harjutusi, mis aitavad Sul muuta oma mõttemaailma ja käitumismustreid, mida siin mainitud, on lausa 17.

  Lisan korvi

Title

Go to Top