Üks mõte korraga!

Üks mõte korraga! Sa ei saa ühekorraga mõelda nii positiivseid kui negatiivseid mõtteid.

Ühed mõtted on sul peas oluliselt tugevamalt kui teised.
Tahad teada, mis on sinu dominantsed mõtted?

Teeme kiire ülevaate. Kas sa oled:
1. ärritunud, rahulolematu, stressis, pinges, haige, karjäär ei taha edeneda, ettevõte ei taha kasvada sellises tempos nagu sina tahad?
2. õnnelik, rahulik, entusiastlik, elurõõmus, terve, karjäär edeneb, ettevõte kasvab nii nagu sina tahad?

Esimesel juhul on sinu domineerivad mõtted negatiivsed ja teisel juhul positiivsed. Kasvuks ja arenguks on vaja olla enda vastu AUS. Tee eneseanalüüs ja vaata erinevaid valdkondi oma elus: suhted, tervis, eneseteostus, vaimne areng, karjäär, hobid jne. Kuidas sa neid valdkondi hindaksid skaalal 1-10. 1 olukord on nigel ja 10, olukord on suurpärane. Milline valdkond sinu elus vajab muutust?

Muutus saab alguse mõttest, mõttemustrite muutusest.

Alguspunkt on ihaldus! Sinu tahe muutusteks peab olema nii tugev, et sa oled valmis välja astuma oma mugavustsoonist ja vastu astuma tundmatusele. Oma mõtete jälgimine ja eneseanalüüs on selle sammu astumiseks hädavajalikud, kuid õnneks on inimesel täielik kontroll omaenda mõtete üle. See on inimese tõeline vabadus ja siin on vaja võtta vastutus, aitab teiste süüdistamisest. Sellest ei ole abi! Teisi süüdistades asetad ennast olukorda, kus teised kontrollivad sinu elu. Kas sa tahad seda? Ei usu!

Muutus leiab aset üks mõte korraga. Selleks, et saaksid saavutada kontrolli oma mõtete üle, on vaja aru saada iseendast ja endas peituvatest jõududest. Kas sa teadsid, et ladina keeles on sõna haridus “educo” ja tähendab “seest välja tooma”. Sul on olemas imelised vaimsed võimed, musklid, mis aitavad sul saavutada kõik, mida tahad. Need on palju võimsamad kui füüsilised musklid, aga kuna me pole neist teadlikud, siis me neid ka ei treeni. Sinu kõrgeimad võimed on: kujutlusvõime, arutlusvõime, tahe, mälu, intuitsioon, ettekujutus ehk vaatenurk. Kõik inimesed kasutavad neid võimeid igapäevaselt oma tulemuste loomisel. Oma teadmatusest ei ole nad neid võimeid treeninud ja seega on need nõrgad ning loovad tulemusi, mida inimene ei soovi. Kurb on see, et paljud treenivad füüsilisi muskleid, aga ei näe vaeva oma vaimsete musklitega. Nad kasutavad väljendeid: “Vaatame, mis päev (nädal, elu) toob”, “Vaatame kuidas läheb”, “Ma üritan, aga ei usu” jne.

Kui sa suudad haarata teadliku kontrolli oma mõtete üle, siis sa loobud sellisest sõnakasutusest! Sa tead, et oma sisemise mina abil võid sa saavutada kõik mida soovid. Sinu sisemine mina on seda tugevam mida rohkem seda treenid! Alusta treeningutega juba täna ja haara kontroll oma elu üle – üks mõte korraga!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.