7 peamist tulemusi mõjutavat seadust

Kas Sa oled teadlik, et kõik Sinu tulemused elus sõltuvad Sinu oskusest kasutada seitset peamist universumi loodusseadust? Just, KÕIK Sinu tulemused sõltuvad neist seadusest. Nende olemust tundma õppides ja rakendades jõuad soovitud tulemusteni kergelt ja mängeldes.

Enamus inimesi ei ole teadlikud loodusseadustest ja nad näevad kurja vaeva, et elus edasi liikuda. Pinge, stress, rahulolematus on nende igapäevased “sõbrad”. See ei ole moodus, kuidas peaksime elama. Elu peaks olema täis rõõmu, rahulolu, õnne, rahalist ja vaimset küllust!

Mis need 7 seadust siis on, millest sõltub Sinu tulevik, õnn, rahulolu ja finatsiline küllus?

  1. Vibratsiooni/sageduse seadus – kõik võngub ja mitte miski ei püsi paigal. Võnkumine samal sagedustel harmoneerub üksteisega, sarnane tõmbab ligi sarnast. Kõik on energia, kaasa arvatud SINU MÕTTED. Iga sarnane sagedus tõmbab ligi asju ja olukordi, mis on samal sagedusel.
  2. Relatiivsusseadus – mitte miski ei ole see, mis ta on, enne kui Sa seda millegiga võrdled. Sinu vaatenurk sõltub sellest, millega Sa midagi võrdled. Asja olemust, aja kvaliteeti saab mõõta vaid võrreldes seda millegi muuga.
  3. Põhjuse ja tagajärje seadus – igale tegevusele on olemas samaväärne ja vastassuunaline reaktsioon. Igal põhjusel on tagajärg ja igal tagajärjel on põhjus. Ole põhjus neile tagajärgedele mida soovid.  Iga mõte loob, seega ole ettevaatlik mida soovid … Sa saad selle.
  4. Polaarsusseadus – igal asjal on vastand. Külm- soe, hele – tume, üleval -all, hea-halb. Polaarsus teeb asjade olemasolu võimalikuks. Kui see, mida Sa ei ole, ei eksisteeriks, siis see, mis Sa oled ei saaks olemas olla. Ära kritiseeri seda mida Sa ei ole või seda, mida Sa ei taha.
  5. Rütmilisuse seadus – igal asjal on loomulik tsükkel. Tõusule järgneb mõõn, ööle päev ja elu uuendab ennast ise. Meil kõigil on head ajad ja halvad ajad. Lohutav on teada, et mitte miski ei jää nii nagu on. Muutus on pidev. See teadmine peaks süstima enesekindlust ja julgust.
  6. Inkubatsiooni- ehk kasvuseadus – iga asi võtab aega, et kasvada. Igal ideel on algus ja ta võtab vormi vastavalt sellele, kuidas neile lisatakse energiat. Mõtted on nagu seemned, mida külvame oma viljakasse mõistusesse ning mis muutuvad reaalsuseks, kui nende eest hoolt kanname. 
  7. Energia muundamise seadus – energia liigub füüsilisse vormi ja vormist välja. Sinu mõtted on loominguline energia. Mida enam fokusseerid sellele, mida ihaldad, seda enam  rakendad oma loomisvõimet muutmaks energiat oma füüsiliseks reaalsuseks. Universum reorganiseerib ennast vastavalt Sinu mõtetele. 

Hakka neid seadusi kasutama, loomaks elu mida soovid! Mina olen neid seaduseid teadlikult rakendanud üle nelja aasta ja minu tulemused paranevad iga aastaga.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.