Kasutud ja kasulikud mõtted

Kasulikud ja kasutud mõtted (Facebook App Ad) (A4 Document)
Blogi

Kasutud ja kasulikud mõtted

Minult kui mõtteviisi treenerilt küsitakse omajagu tihti, et kuidas on võimalik eristada kasutuid ja kasulikke mõtteid?
Kuidas on üldse võimalik treenida oma mõtteviisi? Vastus on lihtne. Samamoodi nagu jõusaalis treenid füüsist. Mitu korda käid trennis, jälgid, et keha saaks igapäevaselt piisavalt liikuda, et oles hea olla. Täpselt nii on vaja treenida ka mõtlemist ehk eelistada kasulikke mõtteid, neid, mis aitavad Sul luua endale soovitud elu ja realiseerida seatud eesmärke.

Millised mõtted on kasutud?

Kasututeks mõteteks on ratsionaalsest mõistusest tulenevad mõtted, mis oma olemuselt on piiratud ja kallutatud. Lähtuvad põhimõttest, ma usun seda alles siis, kui näen. Tegelikult toimib maailm just vastupidi. Kõik saab alguse mõttest, Sinu vaatenurgast elule. Kõik asjad on maailmas loodud kaks korda: kõigepealt mõtetes ja siis realiseeruvad füüsilises maailmas. See, kuidas maailma näed ja tajud, Sinu uskumused ja arvamused, on aga pärit Sinu lapsepõlvest. Need on Sinuni kandunud läbi põlvkondade.

Kasutud mõtted on tihti kantud igavusest, mugavusest ja hirmust. Kasulik mõte on aga keskendumine IDEELE, mida soovid ellu viia. Selle idee edasiarendamine, mis lähtub Sinu suurimast soovist või unistustest.

Tavapärane on võtta mõtteimpulsse vastu tajumismeelte kaudu – mida näeme, kuuleme, tunneme, maitseme ja puudutame. Tõhusam oleks aga kasutada oma kõrgemaid võimeid, et korrastada läbi tajumismeelte saadud infot. Kasutud mõtted näevad asju nagu nad on, mitte nii nagu nad võiksid olla. Keskenduda lahendustele ja ideaalset elu visualiseerida, tähendab aga seda, et oskad edukalt rakendada Sulle antud kõrgemaid võimeid.

Vähesed inimesed on teadlikud sellest, mida nad TEGELIKULT soovivad. Paljusid asju tehakse, tahetakse vaid seetõttu, et nii on kombeks. Kui oled jõudnud oma elus äratundmiseni, et olemasolev Sind ei rahulda, kõik on justkui hästi, aga miski on puudu. – Elurõõm on elust kadunud, siis arvatavasti oled jõudnud punkti, kus oleks vaja teha iseendale restart, leida uusi vaatenuri oma elule, ärile, suhetele. Ja selleks on Sulle antud kõrgemad võimed. Sinu valik, kas eelistad nendega end taasluua või – hävitada. Sinu mõtlemises peitub loov jõud.

Sa oled loodud loojaks, mitte võistlejaks.
Sa saad loojaks, kui rakendad Sulle antud kõrgemaid võimeid: 
vaatenurka, arutlusvõimet, tahet, mälu, kujutlusvõimet ja intuitsiooni.
Ühelegi teisele liigile ei ole antud selliseid võimeid.”

Wallace Wattles: Rikkaks saamise teadus

Kuidas mõelda kasulikke mõtteid?

Kas soovid end taasluua, leida tegemistes ja suhetes ülesse sära ja uus hingamine, siis vali kasulikke mõtteid ehk treeni end märkama Sind edasiviivaid, mitte hävitavaid mõtteid. Selleks on lihtsad meetodid.

Soovid avastada ja arendada Sulle antud kõrgemaid võimeid, siis ühine 8. mail algava online meistriklassiga, kus võtame alla KÕIK kõrgemad võimed ja läbi lihtsate praktikate näitan, kuidas neid oskusi arendada ning rakendada.
Koolituse kohta leiad infot SIIN

Jaga enda mõtteid

Vastus peitub Sinus endas

Soovin inspiratsiooni,
liitun uudiskirjaga

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.