Ole hetkes kohal

Oleme paljudel koolitustel nii vebis kui päriselus rääkinud eesmärkide tähtsusest. Kui oluline on omada sihte ja koordinaate, kus suunas liikuda. Olen saanud rohkelt küsimusi selle kohta, et kas sihti tuleb kogu aeg silme ees hoida ehk elada justkui tulevikus. KINDLASTI mitte.. Sa tead, kuhu soovid jõuda! Sa sisestasid selle enda alateadvusse nagu GPS-i, paned koordinaadid, ja lased mõtte vabaks. Selleks, et suured asjad hakkaksid juhtuma, ei saa kramplikult hoida kinni oma mõttest, vaid lasta asjadel juhtuma hakata. Ainuke, mida Sinul on vaja teha, on – OTSUSEID, kui võimalused avanevad. On vaja tegutseda, usadalda oma teekonda ja seda on parim teha OLEVIKUS ja HETKES kohal olles. Tänases päevas ja just siin hetkes olles.

Kohalolu on seisund, milles oleme kooskõlas oma tõeliste mõtete, tunnete, väärtuste ja potentsiaaliga ning milles me suudame neid mugavalt väljendada.

Amy Cuddy

Kui oleme hetkes, ega kasuta kurjasti oma kujutlusvõimet (visualiseerime ebaõnnestumist, võimendame hirme ja muresid, mida teised arvavad jne), on võimalik igas stressirohkes olukorras seljatada ärevus, paanika ja hirm. Sa oled kohal, Sa tead, et teed alati endast parima. Kui usaldad oma teekonda ja juhtumisi, sõlmid Sa endaga rahu. Sa mõistad, et Sa ei konkureeri kellegi teise kui iseendaga. Sinu sisemine rahuolu laseb Sul mängleva kergusega jõuda oma “GPS-is sissestatud aadressini”. Elus on pidevalt olukordi, mis on ebamugavad ja löövad meid tasakaalust välja, sunnivad ümber hindama asju, olukordi ja inimesi meie ümber, ja see on normaalse arengu osa. Kui midagi hetkel ei laabu nii, nagu sooviksid, on selleks oma põhjus. Mida kiiremini Sa aktsepteerid seda, mis juhtus, lased juhtunul minna, seda kiiremini leiad õigema teeotsa iseenda eesmärkideni.

Kui püsid hetkes nii palju kui võimalik, kannab tulevikueesmärk ise enda eest hoolt. Asjad hakkavad juhtuma. Sa ei pea neid ise juhtuma panema.

Lee Harris

Harjuta end olema hetkes. Selles hetkes, milles praegu oled. Tee pühendumuse, kire ja entusiasmiga seda, mida armastad. Kohalolu saab alguse sellest, et usud ja usaldad oma lugu – oma tundeid, vöörtushinnanguid ja võimeid. Tead, et oled suuteline oma eesmärgid saavutama. Sa ei pea teadma, KUIDAS TÄPSELT. See polegi võimalik. Sina ajad oma asja, märkad võimalusi, haarad neist, kui need tunduvad õiged ja jõuad oma soovitud tulemusteni. Samm-sammult.

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.