Pühendumus eristab

Paljud inimesed kulgevad läbi elu, tundmata TÕELIST rahulolu. Aastad lähevad ja teadmisi tuleb aina juurde, rahulolematus aga närib hinge ja midagi on jätkuvalt justkui puudu…  Minnakse üha uutele seminaridele, märkimisväärne osa päevast kulub erinevatel koosolekul olemistele, et leida vastuseid, koguda rohkem infot selleks, et ….. Kunagi teha muutus. Ehk…

Õige aeg tegutseda on aga NÜÜD ja KOHE. Vaja on tegutsema hakata TÄNA. Miks?

1) Tänased tegevused loovad Sinu homseid tegevusi. Tunnetuslik ajaühik jaanist jõuluni lüheneb iga elatud aastaga. Iga elurõõmu ning rahulolutundeta elatud aasta on …. ajaraisk.
2) Asendad edasilükkamise harjumuse ärategemise harjumusega.
3) Tunned igast päevast rohkem rõõmu, kui tead, mis on see, mida elult soovid, millest unistad.

Paljud inimesed tahaksid paremat sissetulekut, tervist, suhet, füüsilist vormi jne. Vähesed on aga valmis mugavustsoonist välja astuma ja selle nimel tegutsema. Üksikud on valmis abi ja juhendamist küsima, et leida uusi vaatenurki, seada uusi eesmärke. Seada eesmärke, mille suunas siis pühendunult liikuma hakata. Mida tähendab pühendunult?

Ken Blanchard, Ameerika juhtimsikonsultant ja paljude raamatute autor, on avanud pühendumuse mõistet järgmiselt:

 “On väga suur vahe, kas Sa oled huvitatud või pühendunud. Kui Sa oled huvitatud millegi tegemisest, teed Sa seda vaid siis, kui see on mugav. Kui Sa oled pühendunud millegi ära tegemisele, ei aktsepteeri Sa vabandusi, ainult tulemusi.”

Minu arvataes on see tabav.

Paljud ettevõtted ja ettevõtjad tahaksid suuremat käibe ja kasumi kasvu, aga ei vaevu juhtkonna tasandil tugevat visiooni looma, millega haakuksid õiged inimesed ja vormuksid erakordsed ettevõtted. Nad ei soovi investeerida ettevõtte arengut toetavatesse koolitustesse, mis kasvataks enesekindlust igas tiimiliikmes. Tekitaks ühist tahet oma tööd teha parimal võimalikul viisil, sh välja mõelda eristuvat müügistrateegiat ja klienditeenindust.

Kas Sina oled rahul oma ettevõtte ja / või enda tulemustega? Kui mitte, siis on arvatavasti vaja leida uusi lähenemisviise ja vaatenurki. Teadmisi on igaühel piisavalt, vaja on hakata neid lihtsalt ellu viima. Mina olen 100% kindel, et kui hakkad /-te süsteemselt rakendama teadmisi, mida omate,  hakkavad paranema ka tulemused.

Kas oled valmis pühenduma, et luua erakordset elu ja tulemusi?

Pühendumus kätkeb endas tahtejõudu ja tahet. Sul on absoluutselt kõik eeldused olemas, et paremate tulemusteni jõuda, vaja on neid oskusi lihtsalt järjepidevalt arendada. Häälesta end ärategemisele! Ainult Sina saad valida oma mõtteid, mis loovad tundeid ning viimased vallandavad (või siis pidurdavad) tegevusi. Teiste sõnadega loo õige hoiak! Usu endasse ja tegutse iga päev oma eesmärgi suunas.

Alusta sellest, et pane ühele paberile kirja, milline on Su elu praegu ja teisele paberile, milline on elu, mida tegelikult sooviksid elada? Edu selleks!

Kui tunned, et pakuks väärtust ka teistele, siis jaga palun!

Iga päev loeb! Alusta juba täna

Sa oled iseenda õnne ja edu looja!

Sina ütle, mida soovid ja viime selle koos ellu!
Broneeri aeg kalendris 30-min vestluseks (tasuta) ja oled ühe sammu võrra oma eesmärgile lähemal.